نحوه انتقال هاست وردپرس به سرو سرور

درصورتیکه یک هاست تحت وردپرس دارید شما می توانید سایت وردپرس خود را انتقال دهید. شما درصورتیکه نیاز به انتقال سایت خود داشته باشید می توانید ابتدا یک هاست وردپرس از شرکت سرو سرور تهیه نمایید.

مراحل این موارد در زیر قید شده است:

مرحله 1: اقدام به خرید یک هاست وردپرس از سرو سرور بنمایید و یا اقدام به نصب یک وردپرس روی هاست بنمایید.

در ابتدا ما نیاز به نصب وردپرس داخل یک هاست داریم ویا می توانید از یکی از هاست های وردپرس سروسرور خریداری نمایید که هاست وردپرس بروی آن نصب شده است.

مرحله 2: خروجی گرفتن از وردپرس موجود

 

حال که وردپرس را نصب نموده اید اقدام به ورود به وردپرس و ورود به داشبورد نمایید سپس اقدام به کلیک بروی ابزاها نموده و از منوی سمت راست بروی گزینه Export ویا برون ریزی کلیک نمایید.

 

comtransfer1

مرحله3: ذخیره سازی مطالب

 

در صفحه خروجی بروی All content ; کلیک نموده و از گزینه Download Export File برای ذخیره مطالب بروی کامپیوتر لوکال خود استفاده نمایید.

comtransfer2

مرحله 4: وارد نمودن اطلاعات به وردپرس جدید

پس از ذخیره اطلاعات سایت با فرمت xml بروی کامپیوتر خود مطمئن شوید که اطلاعات را ذخیره نمایید. حال که اطلاعات را ذخیره نموده اید بروی داشبورد وردپرس جدید خود وارد شده و برای این منظور اقدام به ورود به منوی ابزار ها در سمت راست نموده و بروی کلمه درون ریزی یا import  کلیک نمایید.

 

comtransfer3

مرحله 5: نصب پلاگین و افزونه وارد کننده مطالب در وردپرس

شما برای این مورد می بایست وارد قسمت افزونه های وردپرس شده و پلاگین WordPress Import را وارد نماییدو اقدام به نصب این مورد نمایید.

comtransfer4

مرحله 6: فعالسازی افزونه

پس از نصب بروی گزینه فعالسازی افزونه کلیک نمایید.

comtransfer5

ورود فایل ها

در این مرحله وارد ابزارها و درون ریزی شده و اقدام به آپلود فایل xml ذخیره شده در مراحل قبل بنمایید سپس بروی دکمه آپلود کلیک نمایید.

 

comtransfer6

حال که بروی این دکمه کلیک نموده اید این موجب ورود تمامی اطلاعات شما به هاست جدید خواهد شد.